Praca

Firma Gajda Architektura Krajobrazu poszukuje Architekta/ki – Kierownika/czki Biura Projektowego!

Praca hybrydowa – biuro: Brzezie, okolice Zabierzowa (woj. małopolskie)
Obszar działania: woj. małopolskie i śląskie

Zakres obowiązków:

– Zarządzanie małym zespołem;
– Sporządzanie dokumentów zgodnie z przepisami;
– Pozyskiwanie pozwoleń na budowę;
– Opracowywanie koncepcji projektów;
– Uczestnictwo w realizacji projektu;
– Tworzenie i weryfikacja harmonogramów;
– Kontakt z kontrahentami;

Oczekujemy:

– Wykształcenie: kierunek: Architektura (nie poszukujemy Architekta Krajobrazu!);
– Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Architekt;
– Znajomość Excel i AutoCad;
– Umiejętność organizacji i koordynacji pracy;
– Znajomość prawa budowlanego;
– Wysoka komunikatywność i samodzielność;
– Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, ew. umowa B2B);
– Benefity pracownicze: opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie;
– Ciekawą pracę w branży architektury krajobrazu;
– Przyjazne środowisko pracy;
– Możliwość rozwoju zawodowego w nieoczywistym kierunku.

Jeśli jesteś doświadczonym/ą architektem/tką i chcesz wykorzystać swoje umiejętności w nowym obszarze/branży, zapraszamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@gajda-ak.pl lub kontakt pod nr tel. +48 888 683 920

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gajda Architektura Krajobrazu. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacyjnym.Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych, jest artykuł 6 ust. 1 lit. a) lub b) lub f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych w zakresie i na warunkach wskazanych przepisami prawa. W celu realizacji w/w praw należy kontaktować się pod adresem e-mail: biuro@gajda-ak.pl Mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego w zakresie przetwarzania danych osobowych.